Hakkımızda

Taşımacılık Sektörüne, 1960 yılında aile büyüklerimizin şehirler arası çalıştırmak üzere bir otobüs satın alması ve işletmeye başlaması ile ilk adımı atmış bulunmaktayız. Aile büyüklerimiz, 1985 yılına kadar şehirler arası taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmüşlerdir. 1985 yılında İstanbul da bir özel halk otobüsü satın alarak şehirler arası taşımacılıktan şehir için taşımacılık sektörüne geçiş yapmışlardır.

 1985 yılı itibari ile gerek otobüs işletmeciliği, gerek otobüs alım satımı olmak üzere toplu taşıma sektöründe çeşitli faaliyetlerle hep var olduk.

2010 yılında TEMSA markasının Türkiye de ki ilk ve tek “özel halk otobüsü” bayiliğini aldık. 2 yıl kadar özel halk otobüsü işletmeciliğinin yanında büyük başarı ile sürdürdüğümüz bayilik faaliyetlerimizi, otobüs işletmeciliğinde yoğunlaşma kararımız ile sonlandırdık. 1985 ten bu yana İstanbul da “toplu taşıma” sektöründe “özel halk otobüsü işletmecisi” olarak faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Grup şirketlerimiz olan; Coşkunlar Net Sigorta Acenteliği Ltd. Şti ile sigorta sektöründe, Coşkunlar Akaryakıt ve Tuzrizm Ltd. Şti. ile de Akaryakıt sektöründe hizmet vermekteyiz.

Faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz sektörlerde güvenilir, sürekli ve yenilikçi olmak önceliklerimizdir. Hizmet kalitemiz ve yıllar içerisinde kazandığımız tecrübelerimiz ile her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.